O projektu

Bytový dům Rezidence Central Park nabízí 93 jednotek 1+kk až 3+kk. Vyberte si mezi malými ateliéry k univerzálnímu využití nebo prostornými moderními byty s promyšlenou dispozicí. Najdete v nich nadstandardní vybavení – praktické vinylové podlahy, přípravu pro klimatizaci či rozměrná okna pro ten nejlepší výhled. A ten stojí za to.  Z horních pater dohlédnete nad korunami stromů nejen na vilu Tugendhat, ale třeba až na Hády.  S výhledem do vnitrobloku se můžete zase kochat hradem Špilberk či Kraví horou.

Po náročném pracovním dni zaparkujete své auto v prostorné podzemní garáži a vyjedete pohodlně výtahem až ke dveřím svého bytu. Relaxovat můžete na vlastním balkonu nebo využít pobytovou terasu se zelení a posezením.  Dvorní křídlo s 10 jednotkami ve dvou podlažích poskytne svým obyvatelům prostorné terasy a nečekaný klid uprostřed centra města.

Vysoký standard bydlení je v našich bytech samozřejmostí. V ceně bytu jsou zahrnuty předokenní elektricky ovládané žaluzie, přípravy pro klimatizace, vysoké dveře či odolné vinylové podlahy. Většina bytů je vybavena rekuperačními jednotkami zajišťujícími komfortní přísun čerstvého vzduchu. Ke každému bytu je i vlastní sklep v ceně.

Opravdový nadstandard pak naleznete v bytech v posledních patrech s terasami.

Rezidence Central Park je již zkolaudovaná a připravena k nastěhování. 

Nabídka jednotek